Vše o Lineage 2

Stránky se zatim dodělávaj!!!!!!!

Odkazy

Stahuj Zdarma alba,mp3,hry,filmy,tapety,programyvymena ikoniekVyměňuj.wz.cz - Výměna reklamy mp3sdownload~ Ivany stránky ~ doplňky na stránky, recepty a jiné... iCeOnline - Český Lineage II Kamael server

Jaká byla vaše uplne prvni postava v L2???

Trpaslík (2471)
 

Orc mystic (1773)
 

Orc fighter (2668)
 

Human mystic (2580)
 

Human fighter (3453)
 

Elf mystic (2491)
 

Elf fighter (2338)
 

Dark Elf mystic (2359)
 

Dark Elf fighter (2303)
 

1.Přestupové questy

Elven Scout

Elven Scout

1. Zajděte za postavou Master Reisa ( = Master Reoria ) v Gludiu v Elven trainer budově. Dá vám Reoria's Letter 2 a oznámí, že máte najít ztracené přátele strážce Morettiho.


Master Reisa


2. Zajděte tedy za Guardem Moretti (východní brána Gludia). Pošle vás získat části listu.

3. Běžte do Abandoned Camp a zabíjejte Ol Mahum Patrol (jsou level 21 a může být těžší je zabít, tak si s sebou vezměte healing potiony nebo kamarády), dokud nezískáte 4 části listu Prigun's Tear Letter ( = Pippen's Tear Letters 1, 2, 3 a 4). Ty potom odneste Morettimu v Gludiu, který vám dá bylinku (Moretti's Herb) a další list (Moretti's Letter).


Ol Mahum Patrol


Ol Mahum Patrol Location


4. Promluvte si s postavou Pippen kousek severně od místa kde se střetávají cesty do Gludia (Neutral Zone), elfského kraje a kraje temných elfů. Nacházejí se v rozvalinách.5. Pipen vás pošle zabíjet Ol'Mahum Sentries, kteří ho přikovali. Pro jeho vysvobození potřebujete získat Rusted Key. Jakmile získáte Rusted Key vraťte se za Pippenem. Dá vám další list ( Pippen's Letter ).


Ol Mahum Sentry


Ol Mahum Sentry Location


6. Zaneste tento list Morettimu, který vám dá Honorary Guard a pošle opět za Masterem Reoria. Dá vám Reoria's Recommendation a pošle za Grandmasterem Rainsem


Reisa's Recommendation


7. Po dovršení 20. úrovně zajděte za Grand Master Rains v Gludiu a budete povýšen.
Žádné komentáře