Vše o Lineage 2

Stránky se zatim dodělávaj!!!!!!!

Odkazy

Stahuj Zdarma alba,mp3,hry,filmy,tapety,programyvymena ikoniekVyměňuj.wz.cz - Výměna reklamy mp3sdownload~ Ivany stránky ~ doplňky na stránky, recepty a jiné... iCeOnline - Český Lineage II Kamael server

Jaká byla vaše uplne prvni postava v L2???

Trpaslík (2471)
 

Orc mystic (1773)
 

Orc fighter (2668)
 

Human mystic (2580)
 

Human fighter (3453)
 

Elf mystic (2491)
 

Elf fighter (2338)
 

Dark Elf mystic (2359)
 

Dark Elf fighter (2303)
 

1.Přestupové questy

Elven Wizard

Elven Wizard

1. Promluvte si s postavou Rosella v Elven Village. Řekne vám že musíte získat požehnání. Aby jste ho získali musíte najít 4 drahokamy symbolizující vodu (Aquamarine), vítr (Amethyst), oheň (Ruby) a zem (Fertility Peridot). Na začátek vám sama odevzdá drahokam země (Fertility Peridot) a dopis.Fertility Peridot


Kdyz se zeptate na quest muzete si vybrat ktery drahokam pujdete získat jako prvni... Pozor! dokud nezískate jeden drahokam nemuzete hledat dalsi, takze jeden po druhem :) Po kazdem ziskani drahokamu si jdete pro zadani dalsiho ukolu zpet k Roselle!!!

2. Pokud jdete postupne od vrchu tak pro prvni drahokam (Ruby) vas Rosella pošle za postavou Magister Greenis v Elven Village. Ta od vás chce 5 trsů byliny Red Down. Ty získate z pavouků Pincer Spider (17lvl, agresivní). Po jejich získání vám Greenisrubín. Pak jděte za Rosellou pro další úkol.

PincerSpider
Pincer Spider Location


3. Běžte za postavou Thalya, která se stará o strom světa u Lake Iris jižně od Elven Village. Pro získání akvamarínu musíte nasbírat 5 listů z Dryad Elder a přinést jí je. U Roselly následně vyberte poslední úkol.

Thalya

akvamarín


4. Pro získání amethystu najděte postavu Northwindel, který se nachází u vchodu do Elven Fortress, dá ti Lucky Potpourri a pošle do podzemí Elven fortress (mapa Elven Fortress je v sekci Mapy - Dungeony) lovit Sukar Wererat a Sukar Wererat Leader(19) dokud z nich nedostanete 2 Regular amethyst. S nimi se vraťte k Northwindelovi pro amethyst. Na tuto část questu je lepší si vzít s sebou kamarády, protože v Elven Fortress to není zrovna jednoduché.

Lucky Potpourri

Northwindel

Sukar Wererats


5. Po nasbírání všech 4 drahokamů je přineste Roselle, dá vám Eternity Diamond.

Eternity Diamond


6. Na úrovni 20 zajděte např. za High Priestem Raymondem v Gludiu a získáte povýšení.
Poslední komentáře
07.06.2016 18:25:31: Nepoužívají :-D nebankovni pujcka 100000