Vše o Lineage 2

Stránky se zatim dodělávaj!!!!!!!

Odkazy

Stahuj Zdarma alba,mp3,hry,filmy,tapety,programyvymena ikoniekVyměňuj.wz.cz - Výměna reklamy mp3sdownload~ Ivany stránky ~ doplňky na stránky, recepty a jiné... iCeOnline - Český Lineage II Kamael server

Jaká byla vaše uplne prvni postava v L2???

Trpaslík (2471)
 

Orc mystic (1773)
 

Orc fighter (2668)
 

Human mystic (2580)
 

Human fighter (3453)
 

Elf mystic (2491)
 

Elf fighter (2338)
 

Dark Elf mystic (2359)
 

Dark Elf fighter (2303)
 

1.Přestupové questy

Human Cleric

Human Cleric

1. Zadání úkolu získáš od postavy Priest Zigaunt v Gludinu. Musíš dokázat svojí víru odstraněním knih kritizující současný řád. Nejprve máš přezkoumat knihu Understanding of Miracles, která se podle fám objevila v Gludin village.


Zigaunt


2. Zajdi do Gludia (Gludio Castle Town) a promluv si s obchodníkem Traderem Simplonem. Dá ti 3 z pěti knih. Jdi do Gludijského kostela a promluv s Priestess Vivyan. Od ní získáš čtvrtou knihu.

3. Abys získal poslední knihu, musíš zajít za Guardem Praga (stojí v západní bráně). Požádá tě o pomoc s hledáním přívěsku jeho matky ( Mother's pendant nebo také Necklace of Mother ), který ukradli Ruin Zombies.

4. Vydej se tedy zabíjet Ruin Zombies (15lvl, pasivní, undead).


Ruin Zombies


Ruin Zombies Location
5. Po získaní přívěsku se vrať za Pragonem pro poslední knihu. Pak se vydej odevzad všech 5 knih Zigauntovi do Gludin Village.

5. Zigaunt tě pošle na Talking Island sdělit Lemoniellovi autory všech pěti knih. Lemoniella (nebo taky Lionela - záleží na serveru) najdete když se z Talking Island Village vydáte směrem k Obelisk of Victory, půjdete západní cestou směřující k Elven Ruins - směrem na sever od cesty se nacházejí ruiny a u nich i Lemonielle.


Lionel


Lionel's location


Předá ti Lemoniell's Book, kterou odnes postavě Grand Magister Gallint nacházející se v Einhovant's School of Magic (místo kde jsi začal hru). Ten ti dá certifikát, který musíš zas odnést zpět Lemoniellovi.

8. Lemoniell ti dá Lemoniell's Covenant - tuto smlouvu musíš předat Priestu Zigauntovi v Gludin Village.


Lionelova (Lemoniellova) smlouva


6. Po dosažení 20. levelu zajdi promluvit s High Priestess Levian v Gludinu a stane se z tebe kněz.
Poslední komentáře
07.06.2016 22:56:28: Já taky tupý кажеться ??? půjčky do vyplaty do 5000