Vše o Lineage 2

Stránky se zatim dodělávaj!!!!!!!

Odkazy

Stahuj Zdarma alba,mp3,hry,filmy,tapety,programyvymena ikoniekVyměňuj.wz.cz - Výměna reklamy mp3sdownload~ Ivany stránky ~ doplňky na stránky, recepty a jiné... iCeOnline - Český Lineage II Kamael server

Jaká byla vaše uplne prvni postava v L2???

Trpaslík (2471)
 

Orc mystic (1773)
 

Orc fighter (2668)
 

Human mystic (2580)
 

Human fighter (3453)
 

Elf mystic (2491)
 

Elf fighter (2338)
 

Dark Elf mystic (2359)
 

Dark Elf fighter (2303)
 

1.Přestupové questy

Human Rogue

Human Rogue

1. Quest vám zadá Captain Bezique v Gludin village (západní brána),který tě pošle za Neti taky v Gludinu (u vchodu na náměstí - jižní část města).


Ta ti dá dýku a luk - toto jsou jediné zbraně, které můžeš při plnění questu použit. Nejsou to moc dobré zbraně, tak si nezapomeň nakoupit i soulshotsy.

  
Neti's Dagger & Neti's Bow2. Běž do Ruins of Agony (Ruins of Sorrow) a lov Skeletony (12lvl) nebo Spartoie (15lvl) , dokud nenasbíráte 10 kostí. Vyplatí se spíš lovit Spartoie, protože z nich padají kosti daleko více že ze Skeletonů.

 
Skeleton & Spartoi10x


3. Odneste kosti Neti, která vám dá podkovu (Horseshoe Of Light) a tu zaneste Beziquemu. Dá vám zatykač (Most Wanted List).

  
Horseshoe Of Light & Most Wanted List4. Musíte zabíjet Cat's Eye Bandit (15 lvl), dokud nenasbíráte následující předměty: Stolen Necklace, Stolen Tomes, Stolen Jewelry a Stolen Ring. Bandity najdete na jižní straně cesty z Gludinu do Gludia - naproti vchodu do opuštěného tábora (Abandoned Camp).


Cat's Eye Bandit

        
Stolen Necklace, Stolen Tomes, Stolen Jewelry a Stolen Ring5. Předměty vraťte Beziquemu, který vám napíše doporučení (ecommendation).


Bezique's Recommendation6. Po dosáhnutí 20. úrovně zajděte za kteroukoli postavou Grand Master a stanete se Rouge.

gludin town - human rogue quest
Poslední komentáře
19.03.2016 05:38:34: Капец! smiley${1} Virago xv 7 recenze