Vše o Lineage 2

Stránky se zatim dodělávaj!!!!!!!

Odkazy

Stahuj Zdarma alba,mp3,hry,filmy,tapety,programyvymena ikoniekVyměňuj.wz.cz - Výměna reklamy mp3sdownload~ Ivany stránky ~ doplňky na stránky, recepty a jiné... iCeOnline - Český Lineage II Kamael server

Jaká byla vaše uplne prvni postava v L2???

Trpaslík (2471)
 

Orc mystic (1773)
 

Orc fighter (2668)
 

Human mystic (2580)
 

Human fighter (3453)
 

Elf mystic (2491)
 

Elf fighter (2338)
 

Dark Elf mystic (2359)
 

Dark Elf fighter (2303)
 

1.Přestupové questy

Ork Monk

Monk

Důležitá poznámka : Pokud v jakékoliv fázi questu použijete cokoliv jiného než fisty, quest se zruší a budeš muset začít zase odznova!!!


1) Vrať se zpět do svého rodného města v Elmore a promluv s Gantaki Zu Urutu. Najdeš ho v jihovýchodním rohu města před shopem se zbraněmi a brněním.

2) Gantaki tě pošle pro první sroll který budeš potřebovat aby ses stal Monkem - Fiery Spirit Scroll.3) Abys tento sroll získal musíš zajít za Khavatarim (Fighter-Master) Rosheekem, který tě zase pošle na dlouhou cestu k Frozen Waterfall4) Jakmile tam dorazíš, uvidíš stát na ledu Mastera Rosheeka.

5) Rosheek tě pošle zabít tři zpecifická monstra a získat z nich itemy.

6) Můžeš začít zabíjením Kasha Bears, kteří jsou všude kolem tebe na zamrzlém jezeře. Po získání 5ti pazourů se vrať za Rosheekem a on ti dá další úkol.

7) Jdi pryč z jezera východně podél mostu hledat a následně zabíjet Kasha Blade Spiders. Zabíjej dokud nebudeš mít 5 itemů a pak se opět vrať za Rosheekem a přijmi poslední úkol.

8) Získej ze Scarlet Salamanderů nacházející se v Cave of Trials 5 šupin. Dávej pozor na zvrácené Dark Elf zombies kteří Cave of Trials obývají. Uvnitř jeskyně nezabíjej Scarlet Salamander Eldery - jsou na tebe příliš silní a stejně z nich potřebný quest item nedostaneš. Jakmile získáš 5 šupin vrat se naposledy za Rosheekem.

9) Rosheek ti dá Fiery Scroll. Odnes ho zpět do základního města Gantaki Zu Urutu.10) Gantaki Zu Urutu tě pošle do Gludinu promluvit s Prefectem Kasmanem (nachází se východně od warehouse). Kasman ti dá Pomegranate (pomeranč) pro Khavatari Toruku.11) Jdi za Khavatari Toruku - nachází se u cesty, která vede z Gludinu na sever hned u odbočky do Orc Barracks.

12) Khavatari Toruku radostně přijme dárek od Kasmana, protože byl už mnoho dní hlady a dá ti další úkoly:
- přinést 3 kly z Vuku Orc Fighter (okolo a jižně od místa kde je Toruku)
- přinést 3 pazourky z Ratman Warrior (velká oblast na jihu od Gludia a na jih od Gludinu)
- přinést 3 zuby z Langk Lizardman Warrior (u pobřeží jižne od Gludinu)
- přinést 3 zuby z Felim Lizardman Warrior (oblast severně a jižně od gludinu)

13) Až vše budeš mít, vrať se zpět k Khavatari Toruku a on ti dá druhý scroll.

14) Použij Scroll of escape, a jdi opět promluvit s Kasmanem, který ukončí tvůj quest a dá ti Khavatari Totem.

15) Nyní už se můžeš nechat povíšit např u High Prefecta Osborna, který se též nachází v Gludinu hned vedle Prefecta Kasmana.
Poslední komentáře
07.06.2016 21:11:36: Podle mého názoru Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat. Napište mi do PM. 8-O rychlá online p...