Vše o Lineage 2

Stránky se zatim dodělávaj!!!!!!!

Odkazy

Stahuj Zdarma alba,mp3,hry,filmy,tapety,programyvymena ikoniekVyměňuj.wz.cz - Výměna reklamy mp3sdownload~ Ivany stránky ~ doplňky na stránky, recepty a jiné... iCeOnline - Český Lineage II Kamael server

Jaká byla vaše uplne prvni postava v L2???

Trpaslík (2471)
 

Orc mystic (1773)
 

Orc fighter (2668)
 

Human mystic (2580)
 

Human fighter (3453)
 

Elf mystic (2491)
 

Elf fighter (2338)
 

Dark Elf mystic (2359)
 

Dark Elf fighter (2303)
 

Questy

Hatching (dráček)

1.Quest začíná v Giranu u pet managera "Cooper" (ten se nachází u luxury shopu). Nezapomeň koupit gamestone D (1x) když budeš v Giranu! Cooper tě pošle do Hunter Village za "Wiseman Cronos" (nachází se kousek od GK).

2."Wiseman Cronos" ti dá na výběr ze dvou receptů. Vyber ten levnější-to jest "Regular Fairy Stone" a pošle tě do Dionu do Magic shopu za "Maria". Nejdřív ti však ještě bude trochu vykládat o získávání hatchlingů.

3.Pokecej v magic shopu s tou dívkou (neníi za pultem :D) "Maria", ta ti řekne kde sehnat potřebné věci. Měl bys už mít v této době všechny až na "Toad Lord Back Skins" ten padá ze žabiček v CT "Toad Lord"

Maria ti dá vybrat ze dvou receptů "Regular Fairy Stone" a "Deluxe Fairy Stone". jediný praktický rozdíl v těchto receptech je, že Deluxe je kvalitnější verze onoho vílího kamene a na konci tohoto questu za něj jako bonus dostaneš 20 hatchling food, ale po cestě za bludičkou Mymyu nositelé Delux kamene nesmí nikoho napadnout, což není zrovna jednoduché. (Podle mě to ale za tu námahu nestojí).

Regular Fairy Stone
10x Toad Lord Back Skins (okolo CT zaby z nazvem "Toad Lord" pada to do quest item)
10x coal
10x charcoal
1 x d grade gemstone (koupíš v Magic Shopu)
3 x silver nugget

Deluxe Fairy Stone
20x Toad Lord Back Skins (někdy se jmenujou taky ,,incipit“)
10x coal
10x charcoal
1x c grade crystal
5x silver nuggets

4.Až budeš mít všechny potřebné věci na ten šutr tak se vrať za "Maria". Ona ti ho složí a pošle tě za "Wiseman Cronos" do Hunter Village.

5."Wiseman Cronos" tě pošle za guardem "Byron" (severní vchod směrem na Enchanted Valley). Ten ti řekne že máš jít za bludičkou "Fairy Mymyu" (/loc X: 109038 Y:41621) do Enchanted Halley. Nechoď tam ale z Hunter Village, portni se do Ivory Tower a jdi tam z vrchu. Je to lehčí a ne tak dlouhá cesta a hlavně tam nezabloudíš :D Všechny moby kromě Satyra v Enchanted Halley jsou pasivní. (To ale neplatí o cestě do Enchanted Valley!)


6.Promluv s "Fairy Mymyu", ta ti dá na výběr z 5ti draků za kterýma můžeš jít. Stačí jen za jedním:
 Drake Exarion : Severozápadně od Oren Castle. Zabijíš Leto Lizzardmany Warriory jižně od Orenu a sbíráš 20 vajíček. Pak se vrať k Exarion (viz detailní návod níž).
- Drake Kalibran : Západně od Orenu, na vrcholku hory. Zabíjíš pak Road Scavengery podél Death Pass dokud nenasbíráš 20 vajíček. Pak se vrať k Kalibranu.
- Wyvern Suzet : Mezi Partisan Hideaway a Death Pass (skoro na "y" v nápisu Hideaway in-game mapě). Zabijíš Breka Orc Overlordy jižně od Giranu a sbíráš 20 vajíček. Pak se vrať k Suzet.
- Wyvern Shamhai : Jihozápadně od "D" v nápise Death Pass na in-game mapě. Zabijíš Death Seekery v Execution Grounds a sbíráš 20 vajíček. Pak se vrať k Shamhai.
- Drake Zwov : Konec řeky nad Iris Lake. Zabijíš Marsh Spidery a sbíráš 20 vajíček. Pak se vrať k Zwov.


Nejlehčí je asi Drake Exarion (nachází se kousek od Spores, severozápadně od Oren castle).


Pokecáš s ním a on ti dá za úkol zabíjet "Leto Lizzardnam Warriors" Máš nasbírat 20 jeho ukradených vajec.

"Leto Lizzardnam Warriors" se nachází (a jejich tam hojně) hned pod Oren Town

až nasbíráš 20 vajec tak se vrať za drakem a on ti za odměnu dá 1 vajíčko.

7.Jak dostaneš po splnění úkolu od některého z draků vajíčko, tak se vrať za "Fairy Mymyu" do Enchanted Valley a dej jí ho. Ona ti náhodně do inventáře dá píšťalku a máš dráčka!
Poslední komentáře
07.06.2016 22:44:10: Omlouvám se, že zasáhl... mám podobný situace. Vyzvat k diskusi. O_O půjčka 150000 od soukromé osoby...
07.06.2016 20:42:29: Omlouvám se, že zasáhl... Jsem zběhlý v této věci. Pojďme diskutovat. Pište zde nebo do PM. :-P éra ...
15.03.2009 09:45:45: jo.. pod orenem je takova louka na mapejako Lang Lizardman dweling takovy nazev a tam jich najdes up...
22.08.2007 23:59:50: Prosim vas kde sou ty Lizardmani ja sem obihal celej oren town a nic akorat naci orci mohli byste mi...